Hakkımızda

https://kadineli.net hakkımızda sayfasıdır. 

Kadıneli.net web sitemizi kurarken hem zorlu hem de keyifli bir yolculuğa çıkacağımızın bilincindeydik. Web sitemizin adı omuzlarımıza zorlu bir o kadar da değerli bir misyon yükledi. Kadının emeğini yansıtmak.

Kadıneli.net’in sloganı; Gücünü kendinden al! Düşünen, emek eden, üreten, sanayide, üretimde, eğitimde, yönetimde, ailede, sanatta, sporda kısaca hayatının her alanında olan kadının çabasını ve gücünü web sitemizde bir nebze de olsa dile getirmeye çalışacağız.

Kadıneli.net’te neler var?

Web sitemiz yaşayan, etkileşime açık bir platform. İş yaşamından özel yaşama, sanattan aşka, etkinliklerden çocuk bakımına kadar her konuyu irdelemeye ve işlemeye çalışacağız. Bunları yaparken de hep beraber  kimi zaman üzüleceğiz kimi zaman çılgınca eğleneceğiz. Bazen hayatla dalga geçeceğiz bazen de en derinlerine tüm ciddiyetimizle ineceğiz.

Kadın İstihdamı

Hayatın her alanına değineceğiz diye başladığımız bu yolculukta kadın istihdamı için de bir katkımız olsun istedik. Bunun için ilanhttps://kadineli.net/ilan/ adı ile bir kategori oluşturduk. İş arayan kadınlarımıza bir nebze de bu noktada katkı vermeyi amaç edindik. Bu kategorinin kadınlarımıza faydalı olacağını umuyoruz.

İlham Verenler

Her kadının yaşamı aslında ilham verici. Başarıları ile parlayan ve bizlere ilham olan kadınlara emeği işleyen kadıneli.net net sitemizde yer vermeden elbette olmazdı. Dilimizden döndüğünce ilham verenleri bir de bizlerin anlatımıyla tanıyın istiyoruz.

Yayına gurur ile aldığımız web sitemizi hazırlarken biz çok keyif alıyoruz. Umarız sizler de bizimle bu keyfi paylaşırsınız.

Gücünü kendinden al!

Kadineli.net Ekibi 

Giriş Yap

Kadın Eli ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: