Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri

Uzak durulması gereken erkek tipleri başlıklı yazımızda hayatınıza almanız ve uzak durmanız gereken erkekler hakkında fikir yürütebilirsiniz.

Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri
Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erkekler ve kadınlar arasındaki ilişkiler genellikle zor ve karmaşıktır. Çoğu kadın doğru erkeği bulmakta zorlanır. Hayatınıza giren ve sizin için uygun olmayan erkek arkadaşlarınızın sizin için sıkıntı olabilir. Bundan dolayı bazı erkek tiplerinden kesinlikle uzak durulması gerekiyor. İşte, uzak durulması gereken erkek tipleri 

Hayatınızdan Uzak Tutmanız Gereken Erkek Tipleri 

Hesap Ödetmeyen Erkek Tipi 

Kesinlikle insanı en çok gıcık eden durumlardan biri. Erkek arkadaşınız muhasebe konularını büyük bir mesele olarak görüyorsa, ondan kaçın. Para bir gurur meselesi olmamalı. Üstelik erkek arkadaşınız “Senin paran burada geçmez.” gibi cümleler kuruyor ise kesinlikle erkek arkadaşınız ile yollarınızı ayırmalısınız. 

Sınırlarını Bilmeyen Erkek Tipi 

Erkek arkadaşınız sınırlarınıza saygı duymuyorsa ve nerede duracağını bilmiyorsa, erkek arkadaşınız olmadan yolunuza devam etmeniz sizin için daha iyi olabilir. Böyle biriyle bir ilişkiniz olması, o ilişkide asla saygı görmeyeceğiniz anlamına gelir. Kırmızı çizginizi aşan ve size saygı duymayan biriyle sağlıklı bir ilişki sürdürmek her zaman kolay değildir. Yorucu olabilen ilişkiyi sürdürmeden önce çok düşünmeniz gerekebilir. 

Kadınlar Hakkında Atıp Tutan Erkek Tipi 

Bu tip erkekler, bir süre önce hayatında olup şimdi olmayan kadınlara ya da kendi hayatında olanların dışında bütün kadınlara laf söyleyen erkek tipidir. Bunlar için hayatta kadınlardan daha kötüsü yoktur. Tanımadığı kadınlara bile saygı duymayan bir erkeğin size de saygısı olmaz. Çünkü onların içinde insana saygı yoktur. Eğer erkek arkadaşınız böyle bir tip ise ondan uzak durmanız sizin için daha iyi olabilir. 

Sürekli Haklı Olduğunu İddia Eden Erkek Tipi 

Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri
Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri

İlişkilerde zaman zaman sorunlar yaşanması doğaldır. Aranızdaki sorunları konuşarak çözebilmek önemlidir. Ancak bazı insanlar, haksız olduklarında bile bir tartışmada haklı olmak için ellerinden geleni yaparlar. Asla hatalarını kabul etmezler ve haklı olmak için sizi görmezden gelirler. Eğer erkek arkadaşınız hatalarını kabul etmiyorsa, suçluyu aramaya devam ediyor ve aynı hataları tekrar tekrar yapıyorsa o insandan uzak durun. Bu ilişki sizi çok yıpratacaktır. 

İlişkinin Sorumluluğunu Almayan Erkek Tipi 

Bir ilişkinin tüm aşamalarından geçmiş ve adını koyamadığı bir ilişkinin sorumluluğunu üstlenmeyen erkeklerden uzak durmakta da fayda var. Eğer erkek arkadaşınız bu tipte bir erkek ise ondan “Her şey olalım ama sevgili olmayalım.” cümlesini duyabilirsiniz. 

Bencil Erkek Tipi 

Bazı erkekler iki kişi için düşünemez veya empati kuramaz. Devamlı kendini düşünen sizi düşünmeyen bencil şekilde hareket eden erkekler ile sağlıklı bir ilişki kurulması pek mümkün değildir. Her şeyi paylaşabilmek bir ilişkinin temelidir. Erkek arkadaşınız sadece kendini düşünüyor ve sana açılamıyorsa, böyle bir erkek ile birlikte olma şansınız maalesef oldukça zayıf. 

Kişisel Bakımına Önem Vermeyen Erkek Tipi 

Kişisel bakım herkes için önemlidir. Ama nedense bazı erkekler dünya üzerinde kişisel bakım yokmuş gibi davranırlar. Kendi özsaygısı olmayan bir erkek işe birlikte olmamak sizin için iyi olacaktır. Kendine bakmayan bir insanın ne kadar özgüvene sahip olduğu size kalmış. 

Özgüveni Olmayan Erkek Tipi 

Kendine güveni olmayan erkekler özel hayatınıza müdahale ederek sizi sürekli kısıtlamaya çalışır. Sizi kıskandıklarını iddia ederler ve sizden sosyal hayatınızı ve kendinizi değiştirmenizi isterler. Bu tutumları güvensizliklerinden kaynaklanıyor olmalı. Kendine güveni olmayan erkekler, ilişkilerde sürekli sorunlara neden olacak ve sizi huzursuz hissettirecektir. Böyle bir erkek ile birlikte olmak kâbus olabilir. 

İlk Buluşmada Nasıl Davranacağını Bilmeyen Erkek Tipi 

Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri
Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri

İlk buluşma esnasında, sizin mesafenizi ve yakınlığınızı yok sayarak yanınıza oturan, kolunu omzunuza atan erkek tipinden uzak durmak sizin için iyi olacaktır. Erkek arkadaşınız kişisel alanınıza saygı duymuyorsa ileride hiçbir şeye saygı göstermez. 

Planlarına Sizi Dahil Etmeyen Erkek Tipi 

Sevdiğiniz kişi size hayatında yer açamıyorsa veya varlığınızın değerini bilmiyorsa kesinlikle sizi hak etmiyordur. Sana değer verdiğinden veya onunla kalmadığından emin ol. Sevdiğiniz adam sizi hayat planlarına dahil etmiyorsa, erkek arkadaşınız sizin için yanlış bir insan olabilir. 

Annesine Çok Düşkün Olan Erkek Tipi 

Herkes annesine düşkündür. Ama bazı erkekler annelerinden ayrılamazlar. Hayatta verdiği her karar annesinin bir parçasıdır. Örneğin ilişkilerinde annelerinin kararları onlar için çok önemlidir. Ortası yoktur ve genellikle annesi ne derse desin onu yapar. Bu nedenle, erkek arkadaşınız annesine çok fazla düşkünse arkanıza bakmadan kaçmanız en iyisi olacaktır. 

Cimri Olan Erkek Tipi 

Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri
Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri

Bu tip erkeklere göre bir restoranda yemek yemek ya da bir kafede çay içmek saçmalık, birbirinize ya da başka insanlara hediye almak gereksizdir. Bu tavırlarını ise altı dolu nedenler ile savunamazlar, tek nedeni paradır. Erkek arkadaşınız cimri bir insan ise yollarınızı ayırmanız en doğru seçenek olacaktır. 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kadın Eli ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: